Na Burmistrza

Źródło : OlesnicaInfo.pl

Nazywam się Adam Horbacz. Z urodzenia i wyboru jestem oleśniczaninem. Działalność publiczną rozpocząłem ponad dziesięć lat temu. W Oleśnicy. Mieście, które dla mnie i mojej rodziny jest szczególne.

W 2014 roku zostałem Radnym Powiatu Oleśnickiego. W trakcie kadencji 2014 – 2018 pracując w Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu oraz w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu udało mi się zrealizować założone cele i zmienić powiatową i miejską rzeczywistość. 

W 2018 roku po raz drugi zostałem wybrany radnym. Pełnię funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu Oleśnickiego. Odpowiadam wspólnie z Radą na wyzwania m.in. z zakresu promocji i ochrony zdrowia, oświaty, kultury i sportu. Ponadto dzięki tej funkcji uczestniczę i wspieram szereg społecznych inicjatyw z powiatu i Oleśnicy.

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Przemysłu. Od 25 lat pracuję w sektorze prywatnym. Przeszedłem całą ścieżkę kariery zawodowej w wielu firmach produkcyjno-handlowych. Aktualnie pracuję z sukcesami jako Key Account Manager w JUNG Polska. 

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem Beaty i tatą Wiktorii oraz Jakuba. Interesuję się historią współczesną, ekonomią behawioralną, poznawaniem nowych technologii i literaturą faktu.

Sfinansowano ze środków KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza